Fantastyka: Autor

Wybierz autorów, których nazwiska rozpoczynają się na literę:
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż

Rocznik ’84. Fan fantastyki i literatury pochodnej od kiedy czytanie było czymś więcej niż tylko smutnym obowiązkiem związanym z lekturami szkolnymi. Zapalony RPGowiec i miłośnik gier bitewnych, które złośliwcy nazywają „żołnierzykami”. Gra we wszystko i na wszystkim, kiedy tylko może, kiedy ma czas, kiedy nie pisze. Z wykształcenia i wyboru entuzjasta filozofii i logicznego myślenia, z zawodu administrator zasobu ludzkiego.

Brak noty biograficznej autora.

Brak noty biograficznej autora.

Amerykański pisarz fantasy i science fiction. Alex Irvine urodził się w Ann Arborn w stanie Michigan. Dorastał w Ypsilanti, a potem mieszkał także w Teksasie, Kolorado, New Hampshire, Massachusetts i Maine. Na Uniwersytet Michigan udał się, by studiować inżynierię lotniczą, ale wyszedł z niego z dyplomem teatralnym. A była to dopiero pierwsza z kilku uczelni, na które uczęszczał.

Brak noty biograficznej autora.

James Islington to australijski pisarz, autor bestsellerowej „Trylogii Licaniusa”. Urodził się w 1981 roku i wychował w południowej Wiktorii. Zanim został pisarzem, prowadził start-up technologiczny. I chociaż zawsze podobał mu się pomysł napisania książki, na poważnie zajął się tym dopiero w wieku 30 lat. Jak sam przyznaje, największy wpływ miała na niego twórczość Raymonda E.

Brak noty biograficznej autora.

Urodziła się w Moskwie 17 listopada 1982 r.  Wychowywana przez babcię, nauczyła się czytać w wieku niespełna trzech lat. Była studentka Państwowego Uniwersytetu Zarządzania, specjalność – zarządzanie energetyką. Obecnie pisze doktorat.  Pracuje w jednej z większych korporacji IT w Rosji. Czasu wolnego prawie nie ma. Ten, który uda jej się wygospodarować, dzieli między rodzinę, przyjaciół, dwa ukochane rotwailery, samochód i najróżniejsze hobby.

Strony: 1