Fantastyka: Autor

Wybierz autorów, których nazwiska rozpoczynają się na literę:
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Y Z Ż

Urodził się 5 kwietnia 1976 roku w Poznaniu, który stał się pierwszą miłością jego życia. Kolejne spotykał stopniowo, a były to: muzyka rockowa i metalowa,mistyka Skandynawii, epoka wielkich żaglowców, aż wreszcie pisarstwo. Już podczas studiów parał się pisaniem artykułów o tematyce erpegowo-historycznej do czasopism „Magia i Miecz” oraz „Portal”. Jest autorem powieści „Ostatnia saga”, jej kontynuacji - „Wojna runów” oraz „Świt po bitwie” oraz dylogii „Karaibska krucjata”, na którą składają się tomy „Płonący Union Jack” i „La Tumba de los Piratas”.

Brak noty biograficznej autora.

Ukończył z wyróżnieniem studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz jest doktorantem na tejże uczelni. W jego dorobku literackim znajdują się cztery wydane powieści i szereg artykułów naukowych z dziedziny prawa. Tworzy prozę różnych gatunków – ponad dwadzieścia dotychczas niepublikowanych pozycji oscyluje wokół historii, SF, polityki, horroru, kryminału i sensacji.

Sławomir Mrugowski - ur. 13.10.1971 w Bydgoszczy. Absolwent Akademii Techniczno Rolniczej na kierunku Budownictwo. Związany zawodowo z przemysłem, handlem i zarządzaniem w segmencie budownictwa i wyposażenia wnętrz. Organizator 2 edycji targów "Therm" w roku 2000 i 2001. Publikował artykuły branżowe w miesięcznikach "Ciepło" i "Zaopatrzeniowiec". W latach 1987-1996 tancerz Bydgoskiego Teatru Tańca "Gest".

Brak noty biograficznej autora.

Brak noty biograficznej autora.

Piotr Muszyński - autor dobrze ocenianej powieści "Gambit mocy", dziennikarz, tester gier komputerowych i job hopper. Z wykształcenia magister historii, a z zamiłowania bloger, publicysta i troll internetowy. Jeden z założycieli kontrowersyjnego serwisu Tanuki.pl oraz twórca tekstów do licznych gazet, portali, serwisów hobbystycznych i blogów profesjonalnych oraz książek kucharskich.

Strony: « Pierwsza 5 6 7