Hank Green

Biogram

Amerykański vloger, przedsiębiorca, pisarz i muzyk, jest szefem firmy Complexly, zajmującej się produkcją treści edukacyjnych, takich jak YouTube’owe serie Crash Course i SciShow, które przyniosły mu miano „jednego z najpopularniejszych nauczycieli przedmiotów ścisłych w Ameryce”. Green jest również inicjatorem VidConu, największej konferencji dla internetowej społeczności wideo. Wespół ze swoim bratem Johnem Hank angażuje się w ważne projekty charytatywne. Mieszka w Montanie razem z żoną, synem i kotem. Niedawno wydał z sukcesem kontynuację Absolutnie fantastyczniej sprawy pt. A Beautifully Foolish Endeavor.

News

Od dziś w polskich księgarniach można znaleźć debiutancką powieść Hanka Greena pt. Absolutnie fantastyczna sprawa. Książka brata znacznie bardziej znanego Johna Greena pod płaszczykiem niezwykłości porusza wiele ważnych tematów związanych z funkcjonowaniem mediów społecznościowych.

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Bukowy Las
Data premiery: 26.10.2022

Kontynuacja tomu ABSOLUTNIE FANTASTYCZNA SPRAWA Bestseller „New York Timesa” Obecność robotów-Carlów na Ziemi powodowała ogromne zamieszanie. Efektem wzbudzonego przez nie chaosu były sława i niefortunna śmierć April May. Od śmierci April minęło kilka miesięcy. Jej bliscy próbują się odnaleźć w nowej, post-Carlowej rzeczywistości. Andy przejął pałeczkę po sławnej przyjaciółce: bierze udział w konferencjach i chętnie wypowiada się online.

Autor:
Wydawca: Bukowy Las
Data premiery: 25.02.2021

Wędrująca przez Nowy Jork o trzeciej nad ranem dwudziestotrzyletnia April May napotyka gigantyczną rzeźbę. Zachwycona widokiem trzymetrowego transformera w samurajskiej zbroi, na­ma­wia swojego kumpla Andy’ego do uwiecznienia znaleziska w krótkim filmiku, który szybko publikują na ­YouTubie. Następny dzień okazuje się dla April początkiem nowego, viralowego życia, zwłaszcza że takie same roboty pojawiły się jednocześnie w kilkunastu miastach na świecie – od Pekinu po Buenos Aires.

Strony: 1