Jack Ketchum

Biogram

Brak noty biograficznej autora.

News

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Papierowy Księżyc
Data premiery: 13.07.2011

Oparta na prawdziwej historii Dziewczyna z sąsiedztwa Jacka Ketchuma to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat, zaliczana do najbardziej wstrząsających książek w historii literatury. Autor takich tytułów jak Jedyne dziecko, Poza sezonem czy Straceni na kartach Dziewczyny z sąsiedztwa przesuwa granicę literackiej bezkompromisowości do rejonów niedostępnych innym autorom.

Autor:
Wydawca: Papierowy Księżyc
Data premiery: 12.11.2009

„Absolutnie szokująca... Nie jest jedynie obietnicą przerażenia, ale naprawdę w nie wprawia!” – Stephen King, autor bestsellerów Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki, którą szybko ogarnia szaleństwo.

Autor: wielu (zobacz wszystkich)
Wydawca: Zysk i S-ka
Data premiery: 01.01.1970

Odważ się wejść do mrocznego świata mistrzów grozy. Niezapomniana antologia opowieści grozy najbardziej znanych i najbardziej utalentowanych autorów tego gatunku. Książka "Lśnienie w ciemności" powstała dla uczczenia dwudziestolecia Lilja’s Library – strony internetowej poświęconej Stephenowi Kingowi. Ta kolekcja budzących przerażenie opowiadań to idealna propozycja dla fanów horrorów.

Autor:
Wydawca: Skarpa Warszawska
Data premiery: 01.01.1970

Arizona, rok 1848. Rok zakończenia wojny meksykańskiej. Przeznaczenie i pistolety sprawiły, że na swojej drodze w Little Fanny Saloon stanęli: reporter Marion T. Bell i legendarny zwiadowca John Charles Hart. Miasteczko Gable's Ferry, słynące z handlu rzecznego powstało niemal z dnia na dzień. Brakuje w nim jedynie kościoła, szkoły i więzienia. Choć niektórzy uważają, że potrzebne byłoby jedynie więzienie.

Strony: 1