Michael Mammay

Biogram

Pisze różne rzeczy. Czasem są to książki a czasem zupełnie inne rzeczy, ale wszystkie dają mu radość. Zazwyczaj pisze, ponieważ historie plączą się w jego głowie i jest to jedyny sposób, aby je stamtąd wydostać. Niektórymi z tekstów dzieli się na stronie autorskiej.

Jego książki to głównie historie science-fiction lub fantasy skupione na postaciach militarnych. Wiele pomysłów autor czerpie ze swoich doświadczeń związanych z wieloletnią służbą w wojsku.

News

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Fabryka Słów
Data premiery: 04.10.2019

PLANETA to mieszanka powieści detektywistycznej i realistycznej, militarnej science fiction, która sprawia wrażenie, jakby powstała ze zderzenia z zawrotną prędkością filmu „Szalona odwaga” i „Jądra ciemności”. Marko Kloos, autor cyklu FRONTLINES Rzadko się zdarza, żeby odwoływano bohaterów wojennych z emerytury i wysyłano na obrzeża galaktyki, żeby przeprowadzili tam rutynowe śledztwo.

Autor:
Wydawca: Fabryka Słów
Data premiery: 21.02.2019

Kolejna uzależniająca powieść autorstwa Michaela Mammaya. Korporacyjne intrygi, międzyplanetarna polityka i operacje wojskowe łączą się w spójną całość, która jednocześnie satysfakcjonuje i zapewnia świetną rozrywkę. („SFCrowsnest”) Słynny weteran trafia między młot intryg obcej rasy a kowadło ludzkiej hipokryzji... Gdy pułkownik Carl Butler wraca po zakończeniu swojej misji na Kappie, spotyka się ze sprzecznymi reakcjami.

Strony: 1