Mitchell Hogan

Biogram

Kiedy miał jedenaście lat, Mitchell Hogan dostał do rąk Hobbita oraz Władcę Pierścieni, tak narodziła się miłość do książek fantasy.

Następne dziesięć lat strawił na rzucanie kością i graniem w gry komputerowe, gdzieś pomiędzy wcisnął jeszcze szkołę i uniwersytet. W trakcie swojego życia uzbierał pokaźną ilość książek fantasy oraz sci-fi, i wcale nie zamierza przestać. Przez dekadę odkładał na później swoje marzenie żeby pisać, po czym rzucił pracę i napisał Tygiel Dusz.

Teraz pisanie jest jego pracą, i jest on niezmiernie wdzięczny swoim czytelnikom, za to, że zaufali nieznanemu autorowi, który sam wydał swoją książkę.

Mieszka w Sydney w Australii ze swoją żoną Angelą i córką Isabelle.

News

Kilka dni temu do polskich księgarń zawitała powieść Mitchella Hogana zatytułowana Tygiel dusz. Opowieść pisarza nieznanego do tej pory w naszym kraju trafiła właśnie pod naszą Enklawową lupę.

więcej...

Pod lupą

Tygiel dusz - Mitchell Hogan - Recenzja

Sięganie po książki nieznanego sobie autora zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem. Na szali kładzie się bowiem nie tylko pieniądze, ale także czas, a na jednym i drugim nikomu w obecnej sytuacji raczej nie zbywa. (...) Nazwisko Hogan kojarzyło mi się do tej pory wyłącznie z emerytowanym wrestlerem. Dzięki Tyglowi dusz mam i drugie skojarzenie. Też dobre.

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Fabryka Słów
Data premiery: 01.01.1970

W każdej legendzie tkwi ziarno prawdy - pradawne zło czai się w mroku czekając na moment odrodzenia. A absolutne zło wykorzenić można tylko w sposób absolutny. W tej walce nie będzie zwycięzców, będą tylko konieczne ofiary. Mnisi uratowali małego Caldana od niechybnej śmierci, która czekałaby sierotę na ulicach miasta. Dali mu kilkanaście lat spokoju, możliwość nauki i jakąkolwiek szansę na godne życie.

Strony: 1