Nicky Drayden

Biogram

Nicky Drayden jest analityczką systemową, która majstruje przy prozie, kiedy nie jest zagrzebana w programowaniu.

Mieszka w Austin w Teksasie, gdzie bycie dziwakiem to bardzo pożądana, a nawet wymagana cecha. Akcja jej nagradzanej powieści Ofiara bogów (Prey of Gods) rozgrywa się w futurystycznej południowej Afryce, pełnej półbogów, robotów i halucynogennych szaleństw.

News

Niedawno fani Overwatcha mieli okazję wziąć w ręce pierwsza powieść osadzoną w świecie tej gry. Dla kogo jest ona przeznaczona? Czy trzyma poziom innych książek sygnowanych logiem Blizzarda? Sprawdzamy to w naszej nowej recenzji.

więcej...

Pod lupą

Overwatch: Bohaterka Numbani - Nicky Drayden - Recenzja

Moja przygoda z Overwatchem skończyła się mniej więcej tydzień po premierze gry. (...) Piszę o tym po to, by podkreślić, że choć mam jakieś pojęcie o świecie Smugi i reszty, to w żadnym przypadku nie czuję się ekspertem. Rozpoznaję bohaterów i oglądałem filmiki animowane, ale w komiksy, biografie i inne rzeczy nigdy się nie bawiłem. Czy osoby o podobnym podejściu mają czegokolwiek szukać w Bohaterce Numbani, czy też będą skazane na porażkę, jak każdy, kto bez odpowiedniego przygotowania sięga po książki z logo Warcrafta?

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Insignis
Data premiery: 12.08.2020

OFICJALNA POWIEŚĆ GRY OVERWATCH Świat wciąż potrzebuje bohaterów! Jesteś z nami? Przeczytaj pierwszą powieść w świecie Overwatch – bijącej rekordy popularności gry firmy Blizzard Entertainment! W niezbyt odległej przyszłości w rozwiniętym technologicznie afrykańskim mieście Numbani ludzie żyją w harmonii z humanoidalnymi robotami – omnikami. Kiedy groźny terrorysta próbuje ją zniszczyć, na scenę wkracza Efi Oladele.

Strony: 1