Rafał Cichowski

Biogram

Urodzony w 1984 roku w Kutnie. Copywriter, tłumacz, dziennikarz. Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Pisze od zawsze. Jego szufladę wypełnia ponad 20 nieopublikowanych opowiadań, dwa albumy wypełnione gitarowym hałasem i przynajmniej jeden rzewny wiersz. Amator eksperymentalnego kina, włóczenia się po lesie z aparatem i starych, niemieckich aut. W przyszłości planuje stworzyć scenariusz gry komputerowej i odkurzyć swojego Ibaneza. Uważa, że nad polskie morze najlepiej pojechać w listopadzie.

News

Komitet Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla rozpoczął już przyjmowanie zgłoszeń na powieści i opowiadania za 2018 r., które mogą zostać nominowane i powalczyć w tym roku o tytuł najlepszych literackich dzieł fantastycznych. Aby lepiej poznać przynajmniej część z nich, w sieci pojawiła się darmowa Fenix Antologia: Zajdel 2018.

więcej...

Pod lupą

Polcon 2016: Relacja z gali Nagrody Literackiej im. J. A. Zajdla

Polconową tradycją jest już doroczna gala wręczenia Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla. Statuetki przyznawane przez miłośników fantastyki najlepszym opowiadaniom i powieściom minionego roku są bez wątpienia jednymi z najbardzej pożądanych wyróżnień, jakich może oczekiwać polski pisarz-fantasta. Nic więc dziwnego, że ceremonia wręczenia nagród rokrocznie wypełnia konwentowe sale konferencyjne aż po same brzegi. Nie inaczej było i w tym roku.

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Novae Res
Data premiery: 01.03.2015

Wyobraź sobie, że już nigdy nie musisz się martwić o pieniądze. Twoja praca jest czystą przyjemnością, a twoje życie niekończącym się pasmem sukcesów. Mieszkasz w największym, najbardziej zaawansowanym technologicznie mieście na świecie, kilometr nad ziemią, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na wszystkich tych nieszczęśników daleko w dole, którzy muszą brać kredyty i stać w korkach.

Strony: 1