Snorri Kristjansson

Biogram

Brak noty biograficznej autora.

News

więcej...

Pod lupą

Miecze dobrych ludzi - Snorri Kristjansson - Recenzja

Tegoroczna jesień to prawdziwe żniwa dla miłośników fantastyki z wikingami w tle. Po znakomitym pierwszym tomie Skalda. Kowala Słów Łukasza Malinowskiego, na rynku wydawnicznym pojawiły się właśnie Miecze dobrych ludzi Snorriego Kristjanssona. Zanim debiut islandzkiego pisarza trafił do Polski, podbił wiele list bestsellerów. Co takiego ma do zaoferowania?

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Rebis
Data premiery: 20.09.2016

Finałowy tom rewelacyjnej "Sagi o Walhalli” Nominacja do nagrody Davida Gemmella za najlepszą powieść fantasy Rok 996.W Trondheim król Olaf, fanatyczny orędownik Białego Chrystusa, z trudem utrzymuje pokój wśród podstępnych lokalnych wodzów. Mimo chwil zwątpienia nie przestaje planować dalszych krwawych podbojów.Ulfar i Audun wspólnie odkryli nowy cel – walczyć o to, żeby Północ pozostała w rękach czcicieli nordyckich bóstw.

Autor:
Wydawca: Rebis
Data premiery: 09.10.2014

Rok 996, zachodnia Norwegia Ulfar i Audun uszli z życiem z bitwy o Stenvik, ale stracili to, co czyniło ich ludźmi: śmiertelność. Ulfar zmierza do domu, a Audun wyrusza na południe. Obaj jednak szybko pojmują, że nie da się uciec od samych siebie i od przeznaczenia - każde miejsce, do którego docierają, spływa krwią. Po zdobyciu Stenviku król Olaf rusza na północ, aby kontynuować swoje podboje.

Autor:
Wydawca: Rebis
Data premiery: 27.08.2014

Przełom tysiącleci z wikingami w roli głównej! W sercu tej opowieści o wikingach jest Bitwa. Dwuręczne topory szatkujące ciała. Krew płynąca ulicami miasta. Drakkary tnące fale. Modły wznoszone do starych bogów i Białego Chrystusa. Bohaterowie, zdrajcy - w obliczu ostrza wszyscy są równi. Rok 996. Dwuletnia podróż Ulfara Thormodssona i jego młodego kuzyna dobiega końca.

Strony: 1