Stefan Petrucha

Biogram

Stefan Petrucha napisał ponad dwadzieścia powieści i setki komiksów dla dorosłych i młodzieży. Na całym świecie sprzedano ponad milion egzemplarzy jego utworów.

Jako wykładowca University of Massachusetts prowadzi zajęcia online. Urodzony w Bronxie, spędził młodość, przemieszczając się między wielkim miastem a przedmieściami, i zarówno jedno, jak i drugie wyrobiło w nim skłonność do eskapizmu. Jest fanem komiksów, science-fiction i horrorów, odkąd tylko nauczył się czytać. W szkole średniej i na studiach zapałał również miłością do wszelkiego rodzaju dzieł literackich, by ostatecznie nauczyć się, że najlepsza fikcja zawsze prowadzi cię z powrotem do rzeczywistości – więc tak naprawdę nie ma ucieczki.

News

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Insignis
Data premiery: 04.09.2019

Skocz na pajęczej nici w przeszłość Spider-Mana! Peter Parker postanawia strzelić kilka fotek swojemu pajęczemu alter ego w akcji, żeby zarobić na czynsz. Pakuje się przy tym w kłopoty za sprawą tajemniczej legendarnej tabliczki, którą pragnie zdobyć zarówno Kingpin, jak i Maggia. Peter zadziera z najgroźniejszymi przestępcami Nowego Jorku, a na dodatek ma również na pieńku ze swoimi przyjaciółmi – i z policją! Nie układa mu się też z dziewczyną, Gwen Stacy.

Strony: 1