Tomasz Duszyński

Biogram

Brak noty biograficznej autora.

News

więcej...

Pod lupą

Pietia i Witia. Co złego, to nie my! - Tomasz Duszyński - Recenzja

Towarzyszu Sekretarzu! Dziś na swoje biurko otrzymałem zbiór akt o kryptonimie Pietia i Witia. Źródłem informacji jest tw. Mniejszy Grafoman, znany także jako niejaki Tomasz Duszyński. W teczce wyżej wymienionego znaleźć można także informacje o poprzednich jego dokonaniach, między innymi tajemniczym Produkcie Ubocznym.

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Sine Qua Non
Data premiery: 30.08.2017

Taka Polska mogła się wydarzyć! Rok 1932, wojna z Moskalami i Niemcami trwa już od ponad dekady. Mazurek Dąbrowskiego, opowieści o Cudzie nad Wisłą i nieśmiertelny patriotyzm pozwalają dzielnym polskim chłopcom trwać na linii frontu. Mimo odzyskania niepodległości ojczyzna wciąż walczy, by ponownie nie zniknąć z map Europy. Marszałek Józef Piłsudski szuka ratunku dla kraju w seansach spirytystycznych, popadając w coraz większe szaleństwo.

Autor:
Wydawca: PaperBack
Data premiery: 26.05.2011

UWAGA! Pietia i Witia, nieudany eksperyment genetyczny Towarzysza Sekretarza. Dwa klony, twory eksperymentu naukowego, wydostały się na wolność. Ruszyły w świat w sobie tylko znanym kierunku i bliżej nieokreślonym celu. Jeśli nie wiesz, co tak naprawdę wydarzyło się w Tajdze Tunguskiej, czym są prawdziwe Znaki, jak zlikwidować Marzannę i Terminatora oraz na czym polegają prawdziwe egzorcyzmy - to książka dla CIEBIE!Pietia i Witia - Wojna Klonów to przy nich bułka z masłem.

Strony: 1