Victor Dixen

Biogram

Urodzony we Francji, podróżował od najmłodszych lat. Mieszkał w USA, Irlandii. Obecnie żyje w Singapurze. Jego dom pełen jest książek, zielonych roślin i dwóch wścibskich kotów.

Cierpi na bezsenność, ale nauczył się wykorzystywać nieprzespane noce do twórczego działania. To wtedy do głowy przychodzą mu najlepsze pomysły, w tym ten na jego najnowszą serię – Fobos.

Jest laureatem prestiżowych francuskich nagród literackich w kategorii science fiction i fantasy (Grand Prix de l'Imaginaire).

News

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 13.07.2017

Lot statkiem Cupido trwa, ale Léonor i pozostali uczestnicy programu Genesisjuż wiedzą, że zostali oszukani – na Marsie będą w stanie przetrwać zaledwie kilka miesięcy. W wyniku buntu załogi transmisja reality show zostaje przerwana, a Serena, której zależało tylko na wzbogaceniu się, musi zacząć działać, by ratować swoją reputację. Tymczasem zbliża się moment ujawnienia Listy Serca.

Autor:
Wydawca: Otwarte
Data premiery: 03.06.2016

Odmów... – szepcze mi do ucha cichy głos. – Wiesz, że nie nadajesz się do tej misji z tym, co masz do ukrycia. Wiesz, że jeśli polecisz, będziesz cierpiała tak, jak jeszcze nikt dotąd nie cierpiał. Odmów w tej chwili... Léonor wchodzi na pokład statku kosmicznego. Doskonale pamięta moment, w którym zobaczyła ogłoszenie o naborze do programu „Genesis”, pierwszego reality show w kosmosie.

Strony: 1