Fantastyka

Wybierz konwenty, których nazwy rozpoczynają się na literę:
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T W Z

Brak opisu konwentu.

Polcon – to jedno z najstarszych i zdecydowanie najbardziej tradycyjnych miejsc spotkań dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Powstał jako inicjatywa kilku organizacji zrzeszających fanów tej dziedziny. Jego cechą szczególną jest to, że co roku podczas tego wydarzenia przyznawana jest nagroda im. Andrzeja J. Zajdla oraz to, że za każdym razem odbywa się w nowym miejscu.

Brak opisu konwentu.

Poznańskie Dni Fantastyki to impreza, która ma przybliżyć mieszkańcom Poznania wszystko, co związane z fantastyką. Już po raz drugi Stowarzyszenie Klub Fantastyki Druga Era zaprasza na spotkania z pisarzami i ciekawe prelekcje o różnorodnej tematyce. Wydarzenie ma na celu przybliżyć różnorodne formy, w jakich odnajdujemy fantastykę. Gry planszowe, LARP-y i RPG przestaną być dla Was tajemnicą.

Brak opisu konwentu.

Pyrkon, choć nazwa może wydawać się myląca, wcale nie jest zlotem miłośników ziemniaków, lecz znaczącym w Polsce i jednym z największych w Europie festiwalem fantastyki i kultury popularnej. Odbywa się co roku w marcu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Festiwal przeszedł długą drogę od Dnia z Fantastyką, poprzez konwent organizowany w życzliwej szkole na poznańskim Dębcu.

Strony: 1