Fantastyka

Wybierz konwenty, których nazwy rozpoczynają się na literę:
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T W Z

Brak opisu konwentu.

Zakonki to konwent post-apokaliptyczny, organizowany przez Zakon Świętego Płomienia już od 9 lat. W tym roku odbędzie się on w dniach 13-15.08 we wsi Raszówka (około 60 km od Wrocławia). Zapraszamy wszystkich miłośników post- apokaliptycznego świata, a przede wszystkim fanów kultowej serii Fallout. W planie atrakcji znajdą się spotkania autorskie ze środowiska Metro Uniwersum i Fabrycznej Zony;  konkursy, turnieje sponsorowane przez zaprzyjaźnione wydawnictwa i sklepy, ale przede wszystkim odbędzie się wielki finał ligi Juggera.

Brak opisu konwentu.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to organizowana corocznie przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" impreza zrzeszająca miłośników fantastyki z całej Polski. Konwencja tegorocznej, jedenastej już edycji konwentu to podróże w czasie. Uruchamiajcie swoje DeLorean'y, budujcie wehikuły czasu i 20 września 2013 przybywajcie tłumnie, by spędzić 3 dni we wspaniałej atmosferze.

Brak opisu konwentu.

Zlot Arda to doroczny konwent fanów twórczości J.R.R. Tolkiena - twórcy takich dzieł, jak Władca Pierścieni czy Hobbit. Raz do roku uczestnicy spotykają się by na kilka dni zanurzyć się w klimat tolkienowskiego Śródziemia i wraz z innymi przeżyć liczne przygody podczas dwudniowej gry terenowej. W tym roku Zlot Arda odbędzie się w dniach 14-18 sierpnia w miejscowości Łącza, pod Gliwicami.

Strony: 1