Fantastyka

Wybierz konwenty, których nazwy rozpoczynają się na literę:
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T W Z

SPOT to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier – czyli pomorski konwent fantastyki, science-fiction i nie tylko! Mnóstwo larpów, rpg-ów, freeformów, warsztatów, prelekcji, planszówek, a także i to chyba najważniejsze, wesoła zgraja osób o zainteresowaniach podlonych do twoich! Tegoroczny SPOT odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 roku na terenie malowniczego ośrodka Camping 20, mieszczącego się w Przywidzu przy ulicy Gdańskiej 19.

Niech będzie sławiony Sigmar Młotodzierżca, patron Imperium Człowieka i przez Niego namaszczony Karl Franz, Pierwszy Tego Imienia, Obrońca Imperium, Ten, Który Stawił Czoła Mrokowi, Imperator We Własnej Osobie i Syn Imperatorów, Książę Elekt Reiklandu oraz Książę Altdorfu. Rzecz ową spisuję na polecenie Zgromadzenia Stanowego WK Reiklandu i JIW, bardzo sytuacją w Reiklandzie strapionych.

Opolcon jest konwentem fantastycznym w Opolu, którego druga edycja odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014r w Zespole Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu. Jest to konwent całkowicie darmowy, z limitem na darmowe miejsca noclegowe na sali gimnastycznej. Dla tych, którzy nie zdążą zorganizujemy miejsca w pobliskich akademikach. W tym roku przewidujemy sporą liczbę wydarzeń: prelekcji, pokazów, konkursów, LARPów, sesji RPG, wystaw, spotkań autorskich czy turniejów.

Brak opisu konwentu.

Brak opisu konwentu.

Zlot Arda to doroczny konwent fanów twórczości J.R.R. Tolkiena - twórcy takich dzieł, jak Władca Pierścieni czy Hobbit. Raz do roku uczestnicy spotykają się by na kilka dni zanurzyć się w klimat tolkienowskiego Śródziemia i wraz z innymi przeżyć liczne przygody podczas dwudniowej gry terenowej. W tym roku Zlot Arda odbędzie się w dniach 14-18 sierpnia w miejscowości Łącza, pod Gliwicami.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to organizowana corocznie przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" impreza zrzeszająca miłośników fantastyki z całej Polski. Konwencja tegorocznej, jedenastej już edycji konwentu to podróże w czasie. Uruchamiajcie swoje DeLorean'y, budujcie wehikuły czasu i 20 września 2013 przybywajcie tłumnie, by spędzić 3 dni we wspaniałej atmosferze.

Brak opisu konwentu.

Warning: file_get_contents(/home/mrozie/public_html/konwenty/konwent/sabatfiction-fest/description.html): failed to open stream: No such file or directory in /domains/enklawanetwork.pl/public_html/cms3/temp/konwent/edit.php on line 20

Brak opisu konwentu.

Strony: 1 2 3 Ostatnia »