Ad Infinitum

Podstawowe informacje

Życie Tomasza stanęło na krawędzi. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, a córeczka, chora na autyzm, została porwana. Kto za tym stoi i czego chce od rodziny Tomasza?

Akcja wielowątkowego thrillera Michała Protasiuka wiedzie od Warszawy, przez Lizbonę, siedzibę CIA w Langley, aż po Budapeszt, ten historyczny i ten współczesny. Kim jest wykorzystywana w eksperymentach tajnych służb Trójca Święta, zdolna zaburzać prawdopodobieństwo zdarzeń? Co łączy amerykańskiego profesora fizyki, węgierską policjantkę i byłego pracownika służby bezpieczeństwa, a teraz człowieka o tysiącu tożsamości i twarzy? I dlaczego w to wszystko został zamieszany Tomasz i jego autystyczne dziecko?

"Ad infinitum" czerpie zarówno z literackiej tradycji powieści szpiegowskich Johna Le Carre’a, jak i thrillerów Dana Browna. Tym razem jednak zagadka, która zafascynowała bohaterów, związana jest nie z historią, lecz z fizyką cząstek, budową świata i judaistyczną mistyką.

  • Autor:
  • Wydawca: Powergraph
  • Data premiery:
  • ISBN: 978-83-64384-09-7
  • Liczba stron: 536
  • Wymiary: 125x195

News

Ad Infinitum Michała Protasiuka miało swoją prapierę już na poznańskim Pyrkonie. Do ogólnodostępnej sprzedaży powieść trafi jednak dopiero 1 kwietnia.

więcej...

Pod lupą

Ad Infinitum - Michał Protasiuk - recenzja

Przemiany zachodzące we współczesnym świecie dramatycznie przebudowują dotychczasowy ład społeczny. W dobie nieustającego, prężnego rozwoju techniki zanikają więzi rodzinne, a wielkie niegdyś religie odchodzą do lamusa. Gwałtownej zmianie ulega nawet coś tak stałego, jak nauka o fizyce. To właśnie baczna obserwacja chaosu współczesności stała się bazą dla najnowszej powieści Michała Protasiuka. 

więcej...