Cherem

Podstawowe informacje

„Wywrócicie ołtarze, połamcie ich stele, aszery
ich ogniem spalicie, porąbiecie w kawałki posągi
ich bogów. Zniweczycie ich imię na tym miejscu."

Pwt 12, 3

Oto nadchodzą Aniołowie Pana! Zwiastun Śmierci i Zwiastun Zniszczenia! Bez miłosierdzia unicestwili Sodomę i Gomorę, zgładzili Pompeje, siali zarazy w Europie. Oni patrzyli jak płonęło Chicago i jak wieże WTC waliły się w gruzy. Teraz znów tu są!

Strzeżcie się Aniołów Zagłady, gdy kroczą by wywrzeć swą pomstę na kananejskich sługach Baala.

Prawdziwi Bogowie, Stary Testament, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, mafia, sekty i oddziały antyterrorystyczne. Myślisz, że to mieszanka nie do połączenia? Nie tutaj!

45 lat temu zniesiono indeks ksiąg zakazanych. Gdyby tak się nie stało "Cherem" już by tam był wpisywany!

  • Autor:
  • Wydawca: Fabryka Słów
  • Data premiery:
  • Liczba stron: 338
  • Wymiary: 125x195
  • Okładka: miękka

Pod lupą

Cherem - Dariusz Domagalski - Recenzja

Zbliża się rok 2012 – magiczna data uważana przez wielu za czas zagłady ludzkiej rasy. Media, wszelkiej maści „eksperci” oraz mało ambitni reżyserowie, przerzucają się w coraz to bardziej absurdalnych i katastroficznych wizjach niedalekiej przyszłości. Nie dziwota więc, że wielu znudzonych życiem, bezrefleksyjnych ludzi łatwo ulega wylewającej się z każdej strony panice. Powstają nowe sekty, stare się reformują, a co rozsądniejsi postanawiają wykorzystać sytuację i porządnie zarobić. Do tych ostatnich zaliczyć możemy Dariusza Domagalskiego, autora Cheremu. Na szczęście dla czytelników gdańszczanin nie idzie na łatwiznę, podsuwa nam pozycję ambitną i ze wszech miar intrygującą...

więcej...