Opowieści niesamowite (wyd. 2)

Podstawowe informacje

Świat spustoszony wojną nuklearną, po którym niesie się tajemnicza radiowa audycja. Znaleziona na strychu skrzynka, która... spełnia życzenia? Młody mag oraz geniusz medycyny w gospodzie na odludziu, zmuszeni do współpracy. Zabijane ptaki i magiczny terroryzm. Świadectwo i ostrzeżenie przekazane przez obcą rasę... A może wcale nie tak obcą? 

Opowieści niesamowite Marcina Rusnaka to trzynaście opowiadań, prawdziwy literacki tygiel, w którym mieszają się najciekawsze konwencje współczesnej fantastyki: fantasy, cyberpunk, post-apokalipsa, groza. To trzynaście wyśmienitych tekstów, które zabiorą Was w światy i miejsca, w których niekoniecznie chcielibyście się znaleźć.

Drugie wydanie zawiera premierowe opowiadanie Zaginięcie Benedicta Constantine'a.

  • Autor:
  • Wydawca: własne
  • Data premiery:
  • ISBN: 978-83-66058-06-4
  • Nr wydania: 2

News

więcej...

Pod lupą

Opowieści niesamowite - Marcin Rusnak - Recenzja

W ostatnim czasie można odnieść wrażenie, że rynek literacki w Polsce się bardzo polaryzuje. Z jednej strony mamy coraz droższe książki pojawiające się na rynku nakładem wydawnictw, których ceny są uwarunkowane wieloma różnymi czynnikami i jest to temat na zupełnie inny artykuł. Z drugiej strony pojawia się coraz więcej inicjatyw self-publishingowych, które często, w formie e-booków, trafiają do sieci za darmo. Do tej ostatniej kategorii należą Opowieści niesamowite - zbiór opowiadań Marcina Rusnaka, który debiutantem już nie jest, aczkolwiek jego twórczość nie zyskała jeszcze znaczącego rozgłosu.

więcej...

Inne wydania książki

Opowieści niesamowite

Autor: Marcin Rusnak
Wydawca: własne
Nr wydania: 0
Data premiery: 01.01.1970