Pokuta

Podstawowe informacje

Tylko dla dorosłych - te trzy słowa powinni wziąć sobie do serca nie tylko czytelnicy w wieku poniżej osiemnastu lat, ale i rasowi fani horroru, którzy sądzą, że już nic nie jest w stanie ich zaskoczyć.

POKUTA to najnowsze opowiadanie popularnego autora horrorów Roberta Cichowlasa, i zarazem najodważniejszy jego tekst, łączący elementy horroru nadnaturalnego i ostrej, nieprzewidywalnej erotyki.

W świecie głównej bohaterki, seksoholiczki i nimfomanki, nie ma miejsca dla zwyczajnych mężczyzn.

Pożądanie to jej drugie imię.

Wynaturzenie to słabość, z którą sobie nie radzi.

Są jeszcze marzenia. Jednym z nich jest facet, który odmieni jej życie. Na wieki wieków...

  • Autor:
  • Wydawca: Wydaje.pl
  • Data premiery:
  • Liczba stron: 32
  • Wymiary: x

Pod lupą

Pokuta - Robert Cichowlas - Recenzja

Wydawać się może, że w okolicach czerwca 2011 roku coś w ówczesnym trendzie literatury pękło, jakaś niewidzialna bariera, która oddzielała książkę od pornografii. Niezaprzeczalny sukces Trylogii Greya musiał skłonić wydawców i pisarzy do zastanowienia się nad faktem czy należy podążać drogą wyznaczoną przez panią ukrywającą się pod nazwiskiem James. W wyniku tego na rynku znaleźć można książki, które próbują się wybić na fali popularności wspomnianego cyklu. Niestety, coraz wyraźniej trend ów jest zauważalny w szeroko pojętej fantastyce, a Pokuta – opowiadanie Roberta Cichowlasa – może być tego najlepszym przykładem.

więcej...