World of Warcraft: Podróż przez Azeroth. Wschodnie Królestwa

Podstawowe informacje

Przygoda czeka na ciebie we Wschodnich Królestwach!

Od lśniących wież miasta Srebrnej Luny przez ziejącą siarką Czarną Górę aż do białych zamków Wichrogrodu, Wschodnie Królestwa to rozległa i pełna cudownych miejsc kraina. W każdym zakątku tej przepięknej wyspy czają się niezliczone legendy, skarby i wiele zazdrośnie strzeżonych tajemnic. Dołącz do mistrza szpiegów Matiasa Shawa i kapitana Flynna Fairwinda, którzy w służbie króla i kraju wyruszają na ekspedycję przez Wschodnie Królestwa, by spisać ich historię oraz skatalogować oręż, zbroje i nieznane dotąd moce, rozproszone po tej przepastnej krainie.

Książka Christie Golden, autorki bestsellerów z listy "New York Timesa”, piszącej obecnie dla Blizzarda, to twój pierwszy krok w niezwykłej podróży przez ukochane ziemie Azeroth.

  • Autor:
  • Wydawca: Insignis
  • Data premiery:
  • Oryg. tytuł: World of Warcraft: Exploring Azeroth: The Eastern Kingdoms
  • Tłumacz: Piotr Czarnota
  • Nr wydania: 1

News

W ostatnim czasie miłośnicy World of Warcraft nie mogą narzekać na brak ciekawych lektur. W dodatku wyd. Insignis niezmiennie stara się wydawać kolejne pozycje sygnowane logiem Blizzarda - takie jak Podróż przez Azeroth. Jej pierwszy tom trafił właśnie pod naszą lupę.

więcej...

Pod lupą

World of Warcraft: Podróż przez Azeroth. Wschodnie Królestwa - Christie Golden - Recenzja

Wydawnictwo Insignis nie przestaje rozpieszczać polskich fanów Warcrafta i przygotowało dla nich kolejną nietypową książkę. Podróż przez Azeroth nawiązuje do świetnych Kronik, ale cechuje się nieco inną skalą. (...) Podróż… jest bowiem stylizowana na zapiski z dziennika, jaki w trackie wspólnej eskapady przez Wschodnie Królestwa sporządzili mistrz szpiegów Mathias Shaw i jego piracki partner Flynn Fairwind.

więcej...