Premiera "Orła Białego" Marcina Przybyłka

Dzisiaj do księgarń trafił Orzeł Biały - najnowsza powieść Marcina Przybyłka. Pisarz znany z serii Gamedec w interesujący sposób uderzył tym razem w mocno narodowe tony.

Tak książkę zapowiada jej wydawca, Rebis:

Jest rok 2057. Wskutek działań ubocznych N-Genu, leku hamującego starzenie się, ludzie przemieniają się w zielone, żądne krwi istoty przypominające orków. Zniszczona zostaje technologiczna infrastruktura globu, tkanka społeczna rozpada się i przeobraża. Ostatnią enklawą ludzkości jest Polska. Twierdza Polska. W niej dzielni woje doborowych oddziałów piechoty zmotoryzowanej, w tym batalionu „Orzeł Biały”, będą musieli stawić czoło nie tylko zalewowi Zielonoskórych, ale i swoim słabościom, w tym brakowi higieny, który szczególnie doskwiera sierżantowi… Ale nie uprzedzajmy faktów.

Więcej informacji o Orle Białym znajdziecie tutaj. Warto dodać, że oficjalna premiera książki nastąpi na wrocławskim Polconie w czwartek (18 sierpnia), o godzinie 18.00. Wówczas będzie okazja m.in., by zdobyć autograf i porozmawiać z autorem o jego nowej powieści.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: