Pierwszy polski Comic Con już 1 czerwca!

Już 1 czerwca słynny konwent Comic Con zawita po raz pierwszy do Polski! Wydarzenie to zgromadzi w podwarszawskim nadarzenie śmietankę twórców i miłośników gier, literatury i szeroko rozumianej popkultury.

Wśród gości Warsaw Comic Con pojawią się takie osobistości jak Charles Dance, aktor znany z roli Tywina Lannistera w filmowej adaptacji Gry o Tron George'a R.R. Martina, John Cavanagh, czyli Wiesz z serialu Wikingowie, czy polscy pisarze fantastyczni: Andrzej Pilipiuk, Robert J. Szmidt, Łukasz Orbitowski, Romuald Pawlak i Magdalena Kozak.

Informacja prasowa organizatorów Warsaw Comic Con 2017:

 

Pierwszy Comic Con w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Chcielibyśmy Was zaprosić na 4 dniowe święto fantastyki Warsaw Comic Con w Nadarzynie pod Warszawą na terenie Ptak Warsaw Expo.

Tylko u nas, w dniach1-4czerwca 2017 roku, będziecie mogli spotkać gwiazdy filmu i seriali, takie jak Charles Dance, czyli Tywin z Gry o Tron, czy też John Kavanagh - Wieszcz z Wikingów oraz wiele, wiele innych. Niedługo ogłosimy kolejne zaproszone gwiazdy!

Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami, to także wiele atrakcji, dla każdego!. Odwiedźcie Strefę Star Adventure, w której czekać na Was będą replikiX-WingaiAT-STi symulator bitwy kosmicznej. W Strefie Gwiezdnych Wojen nauczycie się posługiwać mocą, jak prawdziwy Jedi! W naszej strefie Postapo organizujemy istne szaleństwo rodem z Mad Maxa - niesamowite samochody i motocykle, walki gladiatorów, pojedynki na bezpieczną broń, pokazy capoeira robione przez dzikich mieszkańców Pustkowi, warsztaty robienia strojów oraz techniki surwiwalowe. W strefie komiksów spotkacie najpopularniejszych twórców komiksów w Polsce, nauczycie się rysować oraz poczujecie się jak artysta tworząc własne historie.

Nasz festiwal nie może się też obejść bez strefy Gier bez Prądu. Na miejscu będzie można wypożyczyć ponad 300 tytułów gier, zagrać w nowości i propotypy oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami.

Zależy nam, by Comic Con był prawdziwym świętem Cosplayu. W Gali Cosplay wezmą udział najlepsi cosplayerzy z Polski i nie tylko :wink: Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród to aż 11 tys. zł! Jeżeli chcecie dołączyć do konkursu, to śpieszcie się. Liczba uczestników ograniczona. Link do wydarzenia.W konkursie online będzie można wygrać wejściówki i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich którzy przyjdą na Comic Con przebrani, czekają niesamowite niespodzianki.

To i wiele wiele więcej atrakcji przygotowujemy na Warsaw ComicCon. Śledźcie naszą stronę internetową www.warsawcomiccon.pl i Fanpage Warsaw ComicCon, gdzie serwujemy najnowsze informacje.

Do zobaczenia na wydarzeniu!

Strona www: www.warsawcomiccon.pl

Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/ComicConWarsaw

Portal EnklawaNetwork.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym. Oczekujcie zatem wkrótce kolejnych wieści na temat Warsaw Comic Con 2017!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.