Zapowiedź "Assassin's Creed: Herezja" Christie Golden

Uniwersum Assassin's Creed zdaje się być nieprzebranym źródłem inspiracji nie tylko dla producentów z Ubisoftu, ale także dla pisarzy. Świetnym dowodem na to jest nowa książka Christie Golden o podtytule Herezja, który trafi do księgarń już 26 kwietnia!

Słowem wstępu od wydawcy, którym oczywiście jest Insignis:

 

Bohater „Assassin’s Creed: Herezja”, Simon Hathaway, to członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy. Dzięki nowemu modelowi Animusa, maszynie służącej do odczytywania pamięci genetycznej, Simon ma możliwość bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Simon Hathaway odkrywa fakty, na które nie był przygotowany: dowiaduje się, jak głęboko sięgają źródła konfliktu templariuszy i asasynów, a także jak wiele gotów był zrobić jego przodek dla ukochanej kobiety. Poznając dawne tajemnice, bohater musi zmierzyć się z odpowiedzią na niebezpieczne pytanie: kto tak naprawdę jest heretykiem, a kto prawowiernym wyznawcą?

Więcej informacji o Assassin's Creed: Herezji znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do zapoznania się fragmentem powieści, który wydawnictwo właśnie udostępniło.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.