Zapowiedź "Wilczego leża" Andrzeja Pilipiuka

Od dawna wiadomo, że Andrzej Pilipiuk jest pisarzem niezwykle płodnym i nic nie wskazuje na to, by szybko miało się to zmienić. Fani twórczości "Wielkiego Grafomana" wkrótce będą mogli wziąć do rąk jego kolejne dzieło pt. Wilcze leże.

W nowym zbiorze opowiadań nie uświadczymy jednak postaci Jakuba Wędrowycza. Czego zatem się spodziewać? Z pomocą spieszy wydawca, Fabryka Słów:

Od A jak Anubis do W jak wilkołactwo. Zanurz się w świat opowieści, w których granica między tym, co realne a tym, co fikcyjne niebezpiecznie się zaciera... W życiu Roberta Storma nadchodzi wielka zmiana. Gdy na horyzoncie pojawi się dziewczyna, która ma szanse zostać kobietą jego życia, Robert pozna smak porażki i narazi się wpływowym przeciwnikom. A jedynym wyjściem będzie ucieczka... Doktor Skórzewski znów zetknie się z pytaniami bez odpowiedzi i stanie twarzą w twarz z faktami, których nie sposób ogarnąć rozumem... Zaś we Wrocławiu pewna pochodząca z Breslau mumia przysporzy inspektorowi Pawłowi Nowakowi sporo kłopotów. Umość się wygodnie w Wilczym Leżu i oczekuj niespodziewanego.

Premiera Wilczego leża już 28 czerwca. Więcej informacji na temat książki znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: