"Idiota skończony" - Fabryka Słów zapowiedziała nową antologię

Sporo wody w Wiśle upłynęło, odkąd Fabryka Słów wydała ostatnią antologię opowiadań polskich autorów. Niebawem w nasze ręce trafi jednak kolejny taki zbiór o dość wymownym tytule - Idiota skończony.

Czego spodziewać się po tej antologii? Oddajmy głos jej twórcom:

 

Ocalały z apokalipsy, wiedźma pracująca w małej kawiarni, mechanik na kosmicznym skokowcu, zwykły urzędnik, któremu powierzono bardzo szczególne dziecko. Wszyscy walczą, choć każdy na swój własny sposób i o coś innego- o przetrwanie, o niezależność, o sukces lub spełnienie marzeń. Wszyscy podejmują głupie decyzje i ponoszą ich konsekwencje. I wszyscy zdają się zapominać, że choć nadzieja jest matką kochającą, to jednak matkuje głupcom. Idiotom skończonym.

Wśród autorów opowiadań można znaleźć weteranów polskiej fantastyki takich jak Tomasz Kołodziejczak, Robert J. Szmidt, Jacek Komuda czy Ewa Białołęcka, ale również kilka nazwisk (na razie) raczej anonimowych. Premiera Idioty skończonego odbędzie się 2 lutego, Szczegółowe informacje na temat tej książki znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.