Fantastyczna antologia "Fantazmaty. Tom I" dostępna od 16 kwietnia!

Już niebawem do sieci zawita e-antologia fantastycznych opowiadań pt. Fantazmaty. Tom I. Zbiór stworzony tylko i wyłącznie rękami wolontariuszy zawrze w sobie teksty zarówno mistrzów gatunku jak i całkowitych debiutantów.

Oddajmy głos wydawcom Fantazmatów:

 

Książka, którą zaraz przeczytasz, zrodziła się z czystej pasji. Pierwszy tom Fantazmatów to projekt non-profit, przygotowany w całości przez wolontariuszy, chcących przybliżyć czytelnikom polską fantastykę od jej najlepszej strony. Obok znanych i lubianych twórców, takich jak Agnieszka Hałas, Magdalena Kucenty, Paweł Majka czy Andrzej Sawicki, w antologii znalazły się także konkursowe prace piątki autorów, znajdujących się dopiero na początku literackiej drogi. Usiądź wygodnie i przygotuj się na niezapomnianą podróż po planach astralnych, równoległych światach, dalekich krajach i do... sąsiedniego miasta. Twoimi towarzyszami będą śmiech i wzruszenie, magia i nauka, realizm i fantazja. Przede wszystkim jednak czeka cię dobra zabawa.

Brzmi interesująco? W takim razie zachęcam do zapoznania się ze szczegółami, w tym z kompletną listą dostępnych w tej antologii opowiadań. Pamiętajcie, że Fantazmaty. Tom I będą miały swoją premierę już 16 kwietnia!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.