"Koniec śmierci" Cixina Liu od dzisiaj w księgarniach!

Trylogia Wspomnienie o przeszłości Ziemi zyskała sobie na świecie ogromną renomę i porównania do takiej klasyki jak Fundacja i Diuna. Od dzisiaj z jej finałową odsłoną - Końcem śmierci - mogą zapoznać się również polscy czytelnicy!

Powieść chińskiego pisarza science-fiction Cixina Liu ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Rebis. Słowem wstępu:

 

Pół wieku po bitwie w dniu Sądu Ostatecznego groźba powiadomienia Wszechświata o położeniu Trisolaris wciąż powstrzymuje kosmitów przed opanowaniem Ziemi. Dzięki zdobyciu trisolariańskiej wiedzy Ziemia przeżywa wyjątkowy okres dobrobytu. Ludzka nauka się rozwija, a Trisolarianie poznają ziemską kulturę, więc wydaje się, że obie cywilizacje będą mogły dalej współpracować. W tej epoce budzi się z hibernacji Cheng Xin, ekspertka techniczna z początków dwudziestego pierwszego wieku. Przynosi ze sobą wiedzę o zapomnianym programie z czasów kryzysu, który może na zawsze zburzyć równowagę między dwoma światami. Czy ludzkość sięgnie do gwiazd, czy też umrze w kołysce?

Więcej informacji na temat Końca śmierci znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.