"Zamęt nocy" Patricii Briggs trafi do sprzedaży podczas Pyrkonu!

Wśród zagranicznych gości tegorocznego Pyrkonu nie brakuje głośnych nazwisk, a jednym z nich jest bez wątpienia Patricia Briggs. Okazja do spotkania to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na miłośników prozy amerykańskiej pisarki, bowiem podczas konwentu swoją premierę będzie miała jej kolejna książka - Zamęt nocy.

Wspomniania powieść kontynuuje przygody słynnej Mercy Thompson. W Stanach książka ukazała się w 2014 r. (!), jednak do Polski zawita dopiero teraz. Słowem wstępu od wydawcy, Fabryki Słów:

 

Tym razem Mercy ma do czynienia z nieproszonym gościem, który wnosi ze sobą do domu zagrożenie, z jakim zmiennokształtna do tej pory nigdy nie miała do czynienia.

Niespodziewany telefon oznacza nowe wyzwanie. Była żona Adama jest w tarapatach i musi uciekać przed prześladowcą. Partner Mercy nie jest człowiekiem, który odwróciłby się plecami do kogoś w potrzebie. Jednakże kiedy Christy wprowadza się do ich domu, Mercy nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Jej przeczucia szybko się potwierdzają a prawdziwe intencje rywalki wychodzą na jaw.
Dodatkowo okazuje się, że prześladowca Christy nie jest zwykłym złym człowiekiem - a właściwie w ogóle nie jest człowiekiem. Trup zaczyna ścielić się gęsto i Mercy musi odsunąć na bok osobiste urazy, żeby zmierzyć się z istotą o mocy zdolnej zniszczyć świat.

Dokładna data polskiej premiery Zamętu nocy to 18 maja. Szczegółowe informacje o tej książce znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.