"Przygotowania" duetu Card i Johnston od dzisiaj w księgarniach!

Dzisiaj do polskich księgarń zawitała nowa książka duetu Orson Scott Card i Aaron Johnston pt. Przygotowania. Książka stanowi pierwszy tom nowego cyklu, który opowiada o Drugiej Wojnie z Formidami.

Słowem wstępu od polskiego wydawcy, którym jest oczywiście Prószyński i S-ka:

 

Pierwsza inwazja na Ziemię została odparta przez koalicję wielkich korporacji z międzynarodowymi siłami wojskowymi oraz chińską armię. Chiny zostały spustoszone na początku starań Formidów o wyniszczenie ziemskich form życia i przygotowanie gruntu pod ich własne osadnictwo.  Erozja Chin zasiała strach wśród innych narodów Ziemi; strach ten przerodził się w drastyczne działania, kiedy naukowcy stwierdzili, że pojedynczy statek, który spowodował takie zniszczenia, był jedynie statkiem zwiadowczym. Gdzieś za Pasem Kuipera w Układzie Słonecznym znajduje się statek baza, który zmierza w stronę Ziemi, a nie zdoła go powstrzymać żadna broń, jaką ludzkość może wyprodukować.

Szczegółowe informacje na temat Przygotowań znajdziecie tutaj. Warto dodać, że już za kilka dni Orson Scott Card odwiedzi poznański konwent Pyrkon, więć nadarza się świetna okazja, by zdobyć autograf na świeżo wydanej, pachnącej drukiej książce.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.