"Cyfrak" od dziś w ksiegarniach, fragment książki dostępny do przeczytania

Dzisiaj do rodzimych księgarń zawitał Cyfrak. Powieść pióra Krzysztofa Haladyna jest jego pierwszym romansem z gatunkiem cyberpunku.

Nowa książka autora, który do tej pory znany był przede wszystkim z post-apokaliptycznej twórczości, ukazała się nakładem Fabryki Słów. Tak ów wydawca opisuje Cyfraka:

 

W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia - tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko...

Zanim sięgnięcie po książkę, zachędamy do zapoznania się z jej fragmentem. Początek Cyfraka możecie przeczytać na platformie ISSUU.

Warto dodać, że już dzisiaj w księgarni Świata Książki w warszawskiej Hali Koszyki odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Haladynem, na którym oczywiście nie zabraknie możliwość otrzymania autografu na świeżych egzemplarzach Cyfraka. Szczegółowe informacje na ten znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.