"Łzy Mai" ponownie w księgarniach!

Po trzech latach przerwy Łzy Mai ponownie zagościły w księgarniach. Najnowsza książka Martyny Raduchowskiej jest zarazem jedyną, w której pisarka zabiera nas do mrocznego, cyberpunkowego świata przyszłości.

Nowe wydanie Łez Mai ukazało się nakładem wyd. Uroboros. Słowem wstępu:

 

Czwarta dekada XXI wieku. Po trzech latach od najkrwawszej rebelii w historii New Horizon porucznik Jared Quinn wraca do służby w wydziale zabójstw. Czasy się jednak zmieniły, teraz nad bezpieczeństwem obywateli czuwa Riot Shield – cybernetyczny policjant, który zastępuje dochodzeniówkę niemal w każdym zadaniu.
Szybko się okaże, że inteligentna maszyna nie daje sobie rady z pochwyceniem tajemniczego i nieuchwytnego mordercy. Czas wrócić do starych i dobrze sprawdzonych metod... Ich uosobieniem będzie oczywiście Quinn, który borykając się z kryzysem tożsamości, niebezpiecznie zbliża się do obłędu.

Szczegółowe informacje o nowym wydaniu Łez Mai znajdziecie tutaj. Warto dodać, że książka stanowi wstęp do nowej powieści Spektrum, która ukaże się w IV kwartale 2018 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.