Ostateczny termin składania prac na kolejny konkurs Fantazmatów coraz bliżej

Po sukcesie pierwszego konkursu Fantazmatów jego organizatorzy ani przez chwilę nie zastanawiali się nad kontynuacją projektu. Nie musieli. Od razu ruszyli z inicjatywą pod hasłem Pomieścia, której pierwsza faza niebawem dobiegnie końca.

Oznacza to, że pozostało już bardzo mało czasu na nadsyłanie swoich prac konkursowych. Oddajmy głos organizatorom Fantazmatów:

 

Ktoś kiedyś powiedział, że koniec świata przyjdzie niepostrzeżenie, nie będziemy się go spodziewać. Nie uświadczymy błyskawic i gromów z nieba. Pszczoły będą krążyć nad kwiatem nasturcji, a ludzie zajmować się swoimi codziennymi czynnościami, nieświadomi zagrożenia.

Być może tak będzie... a być może spełni się jeden ze scenariuszy „Pomieści"?

W kolejnym już konkursie Fantazmatów powoli, acz nieubłaganie, zbliża się termin nadsyłania prac. „Pomieścia", którego motywem przewodnim jest destrukcja miast i miejsc znajdujących się w Polsce, przyjmujemy teksty do końca października (jeszcze przez 6 tygodni). Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej przerażającej wizji Polski, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, a czytelników do śledzenia konkursu oraz zapoznania się z naszą pozostałą działalnością.

Prace oceni jury w składzie: Jacek Łukawski, Marcin Rusnak, Krzysztof Rewiuk, Alicja Tempłowicz, Magdalena Świerczek-Gryboś, Dawid Wiktorski.

Jeśli uważacie, że drzemie w was młody fantasta-literat, nie wahajcie się spróbować!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.