Jaksa powróci w styczniu w nowej powieści Jacka Komudy

Jaksa Lędzic nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Przekonamy się o tym na własnej skórze już po Nowym Roku, kiedy do księgarń trafi nowa powieść Jacka Komudy pt. Jaksa. Bies idzie za mną.

Nowa odsłona słowiańskiego fantasy polskiego autora ukaże się nakładem Fabryki Słów. Bies idzie za mną będzie pierwszą powieścią w uniwersum Weddy i zarazem kontynuacją zbioru opowiadań, który ukazał się w maju bieżącego roku.

 

Królestwo Lendii pada na kolana przed dziką hordą Hungurów. Zdrajcy zostają panami, rycerze - martwymi wojownikami, albo kryją się po lasach jak zaszczute zwierzęta. Zamęt wykorzystują guślarze, wzywając starych bogów. Krainę rozdziera bunt chłopstwa. Pośród chaosu i rzezi zaczyna się historia chłopca, który z powodu czynów ojca będzie ścigany aż do kresu swych dni. Wydaje się, że dziecko nie ma w tym starciu żadnych szans, a jednak raz za razem los mu sprzyja. Wszelako los to kapryśny sprzymierzeniec.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.