Powieść Marty Malinowskiej "Iluzja" od dziś w księgarniach

Dzisiaj do księgarń zawitała powieść Marty Malinowskiej pt. Iluzja. Debiutancka książka pisarki spodoba się przede wszystkim miłośnikom mrocznej fantasy.

Iluzja ukazała się nakładem wyd. Sine Qua Non. Słowem wstępu:

 

W Południowych Królestwach, zróżnicowanych i skłóconych dominiach, niektóre kobiety widzą przyszłość. Ich Przewodnikami zostają mężczyźni, którzy przeszli długie szkolenie i niebezpieczne rytuały. W Diogorii – krainie skomplikowanych maszyn, honoru i opanowania – nie ma osób obdarzonych talentem magicznym, ale nie brak tam dzielnych wojowników, łaknących podbojów, zaszczytów i sławy.

Król Diogorii zamierza podbić Południe za pomocą jego własnej broni – magii. Wykorzystuje w tym celu jeńców, Widzącą Verę i Przewodnika Rena. Verze odbiera tożsamość, a Renowi nakazuje wytropić buntowników w jego rodzinnym mieście.

Losy bohaterów spoczywają w rękach możnych tego świata, lecz pragnienie wolności i nadzieja nie pozwalają im się poddać.

Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do zapoznania się z udostępnionym przez wyd. Sine Qua Non fragmentem Iluzji, który pozwoli wam posmakować dzieła Malinowskiej przed jego ewentualnym zakupem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.