Nowa powieść Brandona Sandersona "Do gwiazd" już w księgarniach

Do polskich księgarń zawitała właśnie nowa powieść Brandona Sandersona pt. Do gwiazd. Kolejne dzieło pisarza znanego z takich cyklu jak Z mgły zrodzony i Archiwum Burzowego Światła tym razem zabiera nas w daleką podróż... do gwiazd!

Najnowsza książka Amerykanina ukazała się na naszym rynku nakładem wyd. Zysk i S-ka. Tytułem wprowadzenia:

Świat Spensy jest atakowany od setek lat. Obcy zwani Krellami przypuszczają jeden powietrzny atak za drugim, prowadząc niekończącą się kampanię, której celem jest zagłada ludzkości. Jedyną obroną przed nimi są eskadry myśliwców walczące z wrogiem w przestworzach. Piloci są bohaterami niedobitków ludzkiej rasy.

Spensa zawsze marzyła, że zostanie jedną z nich, że będzie latać i dowiedzie swojej odwagi. Jednak ciąży na niej niesława jej ojca - zestrzelonego przed wieloma laty pilota, który nieoczekiwanie zdezerterował, praktycznie przekreślając szanse Spensy na przyjęcie do szkoły pilotów.

Ludzie nigdy nie pozwolą Spensie zapomnieć o tym, co zrobił jej ojciec, lecz ona mimo to postanowiła latać. A Krelle właśnie to umożliwili. Podwoili liczebność swojej powietrznej armady, jeszcze bardziej zagrażając światu Spensy. Rozpaczliwa walka ludzkości o przetrwanie pozwoli spełnić jej marzenie życia...

Szczegółowe informacje na temat powieści zatytułowanej Do gwiazd znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: