Powieść "Bakly. Szukając Śmierci" zapowiedziana na kwiecień

Dokładnie za tydzień do polskich księgarń zawita książka Bakly. Szukając Śmierci t.1. Nowa opowieść o najemniku Baklym, kolejnym “dziecku” Miroslava Žambocha, ukaże się w naszym kraju po raz pierwszy.

Stanie się tak oczywiście za sprawą wydawnictwa Fabryka Słów. Tytułem wprowadzenia:

 

Bakly przybywa do Grafzatzy, jednego z największych i najbogatszych miast Imperium Crambijskiego. Zmęczony życiem i do cna wyczerpany, zbiera resztki sił by pomóc jedynej osobie, na której mu zależy. Nie myśli już o przyszłości, po prostu robi to, w czym jest najlepszy. Zabija.

Młoda baronowa Münchauzen próbuje uratować od bankructwa posiadłość dziadka nawiązując stosunki handlowe z bogatymi kupcami i szlachtą.

Wielki mistrz klanu Rumielka desperacko stara się rozwikłać sekret starożytnego magicznego artefaktu, który ma nadzieję wykorzystać jako broń w nadchodzącej globalnej wojnie.
Ostatecznie jednak nic nie jest tym, czym się wydaje. Wszystkie ścieżki w końcu splotą się w węźle walki o najwyższą stawkę.

Bakly. Szukając Śmierci t.1 pojawi się w księgarniach już 19 kwietnia. Szczegółowe informacje o książce znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.