Cytadela 2019 startuje już dziś! Poznajcie fantastyczny program i fantastycznych gości konwentu

To już dziś! Dziś Garnizon Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim ugości fanów i twórców fantastyki z całej Polski, w tym takich twórców jak Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz czy Maja Lidia Kossakowska. Dziś rozpoczyna się Cytadela 2019!

Informacja prasowa organizatorów konwentu:

 

W najbliższy piątek, 24 maja w Nowym Dworze Mazowieckim pod Warszawą rozpocznie się Festiwal Fantastyki Cytadela. Na gości, przez trzy dni imprezy będzie czekała fantastyczna zabawa i niezapomnianie przeżycia oraz spotkania z innymi fanami i twórcami fantastyki.

W wydarzeniu udział wezmą niezwykli goście. Udział potwierdzili m. in. Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska oraz Magdalena Koza. Festiwal odbędzie się w dniach 24–26 maja w Garnizonie Modlin (Nowy Dwór Mazowiecki). Na stronie internetowej www.festiwalcytadela.pl dostępny jest szczegółowy program wydarzenia. -

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym roku program Festiwalu Fantastyki jest wyjątkowo bogaty. Będzie barwnie i kolorowo zarówno za sprawą licznych atrakcji, jak i blisko 500 osób (cosplayerów) które w najbliższy weekend wcielą się w fantastycznych bohaterów – mówi organizatorka wydarzenia Dorota Filipczak–Brzychcy. Fantastykę odbieramy wszystkimi zmysłami. Dlatego atrakcjom towarzyszy w tym roku Festiwal Smaków, czyli propozycje kulinarne nawiązujące tematycznie do poszczególnych stref tematycznych imprezy. Pozwoli to uczestnikom na pełniejsze i jeszcze atrakcyjniejsze wczucie się w fantastyczny klimat – dodaje.

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją dedykowaną fantastycznemu wydarzeniu. W informatorze na ponad 30 stronach znalazły się szczegółowe informacje o zaproszonych gościach, partnerach, konkursach oraz atrakcjach. Informator dostępny jest TU.

Pełmy program Festiwalu Fantastyki Cytadela 2019 dostępny jest pod niniejszym adresem


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.