Cykl "Upiór południa" Mai Lidii Kossakowskiej zostanie wznowiony w jednym tomie!

Czterotomowy cykl Upiór południa to swoiste opus magnum Mai Lidii Kossakowskiej. Po kilka latach nieobecności w księgarniach wszystkie cztery powieści zostaną wznowione - tym razem w jednym wydaniu zbiorczym!

Stanie się tak za sprawą wyd. Fabryka Słów. Kto nie miał jeszcze styczności z Upiorem południa, temu przypominamy:

 

Rozgrywają się w różnych czasach i różnych miejscach.Opowiadają o różnych ludziach i różnych namiętnościach.Cztery historie, które łączy jedno - upał.Żar, który wypala z człowieka resztki myśli, ludzkich odruchów, skrupułów. Spycha w otchłań szaleństwa i zaciera granice pomiędzy rzeczywistością a urojeniami.

Korespondent wojenny. Rewolwerowiec z Dzikiego Zachodu. Komandos w niewoli. Pensjonariusz zakładu dla obłąkanych. Każdy z nich ma swoją historię. Każdy z nich w głębi duszy pragnie tylko jednego - przeżyć. A może już za późno? Może już nie udało im się przeżyć, a to, co naokoło to tylko piekło.

Premierę wznowienia cyklu Upiór południa zaplanowano na 14 czerwca. Szczegółowe informacje na jego temat znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.