Powieść World of Warcraft: Ostatni Strażnik ponownie w księgarniach!

Dziś, po kilku latach przerwy, do polskich księgarń powraca powieść Jeffa Grubba pt. World of Warcraft: Ostatni Strażnik. Kolejna książka z serii Blizzard Legends uzupełnia lukę w wydarzeniach między Narodzinami Hordy a Falami ciemności.

Nowe wydanie to zasługa wyd. Insignis. Wydawca przedstawia Ostatniego Strażnika w następujący sposób:

Dziś premiera wyczekiwanej przez fanów Warcrafta książki Ostatni Strażnik Jeffa Grubba. Wypełnia ona lukę w wydarzeniach między Narodzinami hordy a Falami ciemności. Stała się też podstawą nowej wersji opowieści na potrzeby filmowego uniwersum Warcraft the movie: Początek. Jeśli jesteście ciekawi, jak bardzo Blizzard zmienił przygody Khadgara i Medivha, sięgnijcie po Ostatniego Strażnika!

Wichrogród, ludzkie królestwo założone w zamierzchłej przeszłości przez potomków Thoradina, pierwszego króla ludzi, przez wieki wychodziło zwycięsko z konfrontacji z dzikimi istotami zamieszkującymi kontynent. Jego mury oparły się armiom trolli, watahom gnoli i surowym wiatrom, od których Wichrogród wziął swoją nazwę. Nowe zagrożenie może się jednak okazać bardziej zabójcze! Cała nadzieja w ekscentrycznym Medivhie – Strażniku Tirisfal – najpotężniejszym magu całego Azeroth.

Po latach oporu zgodził się on przyjąć w swojej samotni Khadgara, młodego czarodzieja z Dalaranu. Wkrótce młodzieniec będzie musiał się zmierzyć nie tylko z chaotyczną i dziką magią jaką Strażnik zgromadził w wieży Karazhan, ale też z równie nieprzewidywalnym i nie mniej niebezpiecznym charakterem jej pana…

World of Warcraft: Ostatni Strażnik to prawdziwa klasyka gatunku, którą powinien znać każdy fan Warcrafta. Szczegółowe informacje o jej nowym wydaniu znajdziecie tutaj.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: