"Karpie bijem" już w księgarniach!

Napędzany bimbrem pogromca wampirów i wszelkiej maści innego tałatajstwa powrócił! W księgarniach jest już dostępny kolejny tom przygód Jakuba Wędrowycza, który nosi tytuł Karpie bijem.

Po nowej książce Andrzeja Pilipiuka możemy spodziewać się naprawdę niezwykłych atrakcji:

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Dowiecie się, jak zamienić Babę Jagę w broń ostatecznej Zagłady, jak w Dębince realizują konwergencję kultur, jakie zagrożenia mogą płynąć ze świętowania Światowego Dnia Przytulania oraz co Syndrom sztokholmski ma wspólnego z samogonem.

Więcej informacji na temat Karpie bijem znajdziecie tutaj.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!