"Gambit Wielopolskiego" ponownie w sprzedaży!

Gambit Wielopolskiego to jedna z ciekawszych książek w dorobku Adama Przechrzty, choć od dłuższego czasu była niedostępna. Na szczęście kilka dni temu sytuacja uległa zmianie.

Tuż przed "długim weekendem" do księgarń trafiło nowe wydanie Gambitu..., które ukazało się nakładem wyd. Fabryka Słów. Przypomnijmy najważniejsze informacje o książce:

 

Dwudziesty drugi wiek. Cesarstwo rosyjskie znajduje się u szczytu potęgi. I nic dziwnego: w tej rzeczywistości nie było powstania styczniowego ani wojen światowych. Za to od czasu do czasu pojawiają się jokerzy – charyzmatyczne jednostki zdolne zmienić bieg historii.Sztabskapitan Czachowski, były buntownik i terrorysta, otrzymuje zadanie przeciągnięcia na stronę caratu jednego z nich. Sam od pewnego czasu uważany jest za pretorianina imperium, choć niektórzy mają wątpliwości, czy rzeczywiście i do końca wyrzekł się dawnych poglądów.

Jednak sprawa nie jest prosta: jego cel znajduje się w nadgranicznej stanicy, a wrogowie Rosji mają swoje plany...

Więcej informacji o nowym wydaniu Gambitu Wielopolskiego znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.