Copernicon 2019: znamy program i listę gości!

Tegoroczny Copernicon zbliża się wielkimi krokami, o czym może świadczyć choćby to, że jego organizatorzy właśnie skończyli dopinać program konwentu. Czego i kogo się spodziewać?

Copernicon 2019 to blisko dwa tysiące godzin różnorodnych atrakcji, wystąpień, pokazów, koncertów i konkursów. Na konwencie odbędą się również spotkania z dziesiątkami gości ze świata popkultury, literatury i fantastyki, a wśród nich m.in. Grupa Filmowa Darwin, Robert M. Wegner, Marta Kisiel, Michał Gołkowski, Michał Cholewa, czy Tomasz Knapik.

Pełny program Coperniconu jest dostępny na jego oficjalnej stronie. Warto już teraz tam zajrzeć i zaplanować swój czas, bowiem strona pozwala na filtrowanie punktów programu w zależności od godzin, bloków tematycznych, czy nawet konkretnych sal. Program konwentu (z możliwością personalizacji i oceny prelekcji) jest i będzie dostępny również w aplikacji Konwencik.

 

Przypominamy, że nadal można kupić tańszą preakredytację. Promocja potrwa jednak tylko do 31 sierpnia. Koszt wejściówki można obniżyć również poprzez wolontariat. Każda osoba, która ukończyła 16 lat i jest zainteresowana pomocą przy organizacji Coperniconu, może się zgłosić przez formularz, który pozwala wybrać swoje preferencje, co do roli na konwencie (np. pomoc jako kierowca lub techniczny), czy określić, które godziny jest w stanie przeznaczyć na wolontariat. W celu otrzymania zwrotu za akredytację, wymagane jest wykonanie dyżuru trwającego łącznie 12 godzin w trakcie trzydniowego konwentu lub 8 godzin przed lub po konwencie. Zgłoszenia wysyłać można poprzez formularz znajdujący się pod niniejszym adresem.

Copernicon 2019 odbędzie się w dniach 13-15 września w Toruniu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.