"Dragon Age. Utracony tron", "Dragon Age. Powołanie" oraz "Dragon Age. Cesarstwo masek" ukazały się nakładem Wydawnictwa Insignis

Wydawnictwo Insignis staje się dominującą siłą na polskim rynku wydawniczym, jeśli chodzi o książki powiązane z grami. Jego katalog wydawniczy poszerzył się właśnie o trzy pozycje, których nie powinien przegapić żaden fan uniwersum Dragon Age.

Wznawiane Dragon Age: Powołanie oraz Dragon Age: Utracony tron autorstwa Davida Gaidera zostały na nowo zredagowane i wzbogacone o oryginalną szatę graficzną. Dragon Age: Cesarstwo masek Patricka Weekesa trafia do polskiego czytelnika po raz pierwszy. Każda z tych pozycji to lektura obowiązkowa nie tylko dla wielbicieli serii, ale i dla fanów literatury fantasy.

Będące prequelami pierwszej odsłony serii gier Dragon Age: Powołanie oraz Dragon Age: Utracony tron to doskonałe źródło wiedzy o zamieszkanym przez liczne rasy kontynencie Thedas i jego historii oraz losach Królowej Rebeliantów, jej syna Marica, dzielnego banity Loghaina czy legendarnych Szarych Strażnikach i mrocznych pomiotach czających się na Głębokich Ścieżkach.

Niepublikowana dotąd w Polsce powieść Dragon Age: Cesarstwo masek z pewnością powinna znaleźć się na półce każdego, kto chce poznać kulisy wojny domowej w Orlais i lepiej zrozumieć zależności między bohaterami Dragon Age: Inkwizycja: Celene, Gaspardem i Brialą.

Wszystkie trzy powieści są już dostępne w księgarniach. Przed zakupem zachęcamy również do lektury naszej recenzji Utraconego tronu.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: