Antologia "Cienie zdrady" już dostępna!

Od wczoraj fani uniwersum Warhammer 40000 mogą zatopić się w lekturze kolejnych opowiadań z cyklu Herezja Horusa. Wszystko za sprawą premiery antologii Cienie zdrady.

Książka, nad którą redakcyjną pieczę trzymali Nick Kyme oraz Christian Dunn, ukazała się nakładem wyd. Copernicus. Tytułem wprowadzenia:

Od pól bitew Phall i Isstvana, po upiorne cienie Terry szaleje największa z wojen w historii ludzkość. W czasie, kiedy Legiony zdrajców prowadzą galaktyczną kampanię terroru, lojaliści czynią przygotowania do obrony Pałacu Imperialnego oraz ostatecznej, nieuniknionej konfrontacji pomiędzy Horusem i Imperatorem...

Niniejsza Antologia obejmuje cały okres Herezji Horusa i zawiera krótkie opowiadania napisane przez Dana Abnetta, Grahama McNeilla i Gava Thorpe'a oraz dwie dłuższe historie. Poznaj los floty, którą Rogal Dorn wysłał na Isstvana III, czytając "Karmazynową Pięść" autorstwa Johna Frencha i zanurz się w mroki spowijające Władców Nocy podczas lektury "Księcia Wron" Aarona Dembskiego-Bowdena.

Po więcej informacji na temat tej antologii odsyłam pod niniejszy adres.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: