Pierwszy tom bogato ilustrowanej World of Warcraft: Kroniki już dostępny, Wielka Księga POP-UP w drodze!

Tuż przed weekendem swoją premierę miała książka, która z pewnością zainteresuje każdego fana Azeroth. Mowa o pierwszym tomie swoistej encyklopedii świata, jaką jest World of Warcraft: Kronika. Ku uciesze fanów uniwersum zapowiedziano również kolejną interesującą pozycję - Wielką Księgę POP-UP World of Warcraft.

Pierwszy z trzech tomów World of Warcraft: Kroniki otwiera oficjalną serię książek, która po raz pierwszy szczegółowo opisuje dzieje tego nękanego wojnami świata. Na ponad 150 stronach obok znanych i nieznanych dotąd historii, znalazły się przepiękne ilustracje autorstwa Petera Lee i Josepha Lacroixa, które pozwalają na własne oczy zobaczyć cuda pradawnych imperiów; na szczegółowych mapach można śledzić wielkie batalie, które doprowadziły do upadku starych i rozkwitu nowych cywilizacji. Polski wydawca, Insignis, dołożył starań, aby wydanie było jak najwierniejsze oryginałowi.

 

Kolejną i tym razem zupełnie niespodziewaną nowością w katalogu wydawniczym  jest Wielka Księga POP-UP World of Warcraft. Ta opasła niczym niejedna encyklopedia księga skrywa wiele tajemnic. Wraz z rozkładaniem kolejnych jej fragmentów oczom czytelników ukażą się najbardziej charakterystyczne miasta i budowle świata Warcrafta, stając się przestrzenną mapą osiedli Azeroth. Oprócz modeli 3D miast w Wielkiej Księdze POP-UP znajdują się również sylwetki bohaterów zarówno Przymierza, jak i Hordy, oraz liczne ciekawostki i opisy historyczne poukrywane pod zmyślnymi zakładkami i przesuwkami.

Pierwszy tom Kronik można z kolei zamówić tutaj. Co do Wielkiej Księgi, to na razie nie wiadomo, gdzie, kiedy i w jakiej cenie będzie można ją kupić. Warto jednak podkreślić, że jej polska edycja zostanie wydana w bardzo ograniczonym nakładzie – powstało tylko 1000 egz. tego unikatowego wydawnictwa. Informacje na ten temat można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych Wydawnictwa Insignis.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.