Bakly powróci po Nowym Roku w kontynuacji "Szukając śmierci"

Wraz z początkiem przyszłego roku miłośnicy prozy Miroslava Žambocha będą mogli zatopić się w kolejnych przygodach Bakly'ego. Wtedy to na półkach polskich księgarń zagości powieść W objęciach śmierci, będąca bezpośrednią kontynuacją książki Szukając śmierci.

Powieść czeskiego pisarza ukaże się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wstępu:

 

To nieprawda, że nadzieja umiera ostatnia. Nie wtedy, gdy marzysz o śmierci.

Bakly, o dziwo, wciąż żyje. Rozpętana przez niego wojna gangów zmienia całe miasto w krwawą arenę, na której wciąż pozostaje niezwyciężony.

Baronówna Münchauzen, przyjęta do miejscowej śmietanki towarzyskiej, desperacko próbuje zyskać to, co interesuje ją najbardziej – informacje o magii i mocy.

W podziemiach Grafzatzy nabiera mocy coś, na co nie ma nazwy ani w ludzkiej pamięci, ani w ludzkim języku. Rośnie, potężnieje, przemienia swoje otoczenie i poszukuje sensu swego istnienia. Z każdym dniem mocniej łaknie zemsty i krwi. Ci, którzy Rzecz w podziemiach przebudzili z nieistnienia, zaczynają się bać…

Premierę książki Bakly. W objęciach śmierci zaplanowano na 24 stycznia. Szczegółowe informacje o tej pozycji wydawniczej znajdziecie tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.