Premiera powieści "Żniwiarz u bram" Saby Tahir przesunięta o ponad miesiąc

Polscy miłośnicy cyklu Ember in the Ashes będą musieli poczekać nieco dłużej na kolejny tom sagi, który nosi tytuł Żniwiarz u bram. Premierę książki, pierwotnie zaplanowaną na połowę lutego, przesunięto o ponad miesiąc.

Przypominamy, że w kolejnej powieści Saby Tahir

 

Helena Aquilla, Kruk Krwi, za wszelką cenę stara się ocalić życie nie tylko swojej siostry, lecz także wszystkich mieszkańców Imperium. Wyrusza na śmiertelnie niebezpieczną misję, podczas której zagrożenie czai się ze wszystkich stron: rządy imperatora Marcusa stają się coraz bardziej brutalne, a bezwzględna Keris Veturia chytrze wykorzystuje jego słabostki, poszerzając zakres swoich wpływów. Tymczasem daleko na wschodzie Laia z Serry walczy ze Zwiastunem Nocy.

Czy pozbawiona pomocy Helena będzie w stanie zwyciężyć w nierównej walce? Przekonamy się o tym 25 marca, bowiem to właśnie tego dnia Żniwiarz u bram ukaże się w Polsce nakładem wyd. Akurat.

Czekacie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.