"Mag bitewny" Petera A. Flannery'ego już w księgarniach!

Komu brakowało ostatnio pożądnej dawki heroic fantasy, ten szybciutko powinien pognąć do księgarni. Tam może bowiem znaleźć już debiutancką powieść Petera A. Flannery'ego pt. Mag bitewny.

Książka ukazała się nakładem wyd. Fabryka Słów. Tytułem wstępu:

Nie ma uczucia silniejszego od smoczego smutku. Może tylko smocza wściekłość.

Armia nieumarłych pod wodzą demona zalewa królestwo Furii. Kolejne armie obrońców uginają się przed nieujarzmioną potęgą wroga. Ludzie zamieniają się w Opętanych i ruszają mordować własne rodziny. Świat pogrąża się w mroku, rozpaczy i dzikim przerażeniu.Jedyną nadzieją na przetrwanie jest walka u boku maga bojowego i jego smoka. Tych jednak jest zbyt mało. Od czasu Wielkiego Opętania tylko nieliczni mają odwagę przywoływać smoki. Niektóre z nich, szalone i nieobliczalne, stanowią śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Potrzeba wyjątkowego człowieka, by okiełznać ich moc...

Falko Dante - słabeusz w świecie wojowników, umierający na tajemniczą chorobę syn szaleńca i zdrajcy. Nie tak wyglądają bohaterowie tej wojny. A jednak to na jego barki spadnie ciężar odpowiedzialności i jemu przypadnie do odegrania rola, która zaważy na losach tysięcy ludzi.

Więcej informacji o Magu bitewnym znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: