"Toy Wars" Andrzeja Ziemiańskiego dostępne w nowym wydaniu!

Po nagłym, miesięcznym opóźnieniu do księgarń zawitało wznowienie Toy Wars Andrzeja Ziemiańskiego. To już trzecie wydanie opowiadań z tytułową "Zabaweczką" w roli głównej.

Książka trafiła na półki sklepowe za sprawą wyd. Fabryka Słów. Tytułem przypomnienia:

W świecie rządzonym przez korporacje takie jak Moonsung nie ma miejsca na litość. Przeżyje zawsze ten, kto jest silniejszy albo ma większe pieniądze. Dla biednych, słabych i bezbronnych nie ma miejsca i nikt nie wie o tym lepiej, niż Toy.

Była prostytutka i narkomanka, mierząca 160 cm wzrostu i ważąca 45kg. Jej życie powinno dawno zakończyć się w którymś z cuchnących zaułków Sex Side na Księżycu. I pewnie zakończyłoby się, gdyby nie Paul Iceberg, prywatny detektyw, który zobaczył w niej…coś. Wyciągnął z bagna, adoptował, dał dom. A potem umarł, zostawiając ogromny spadek, który trafi w ręce Toy pod jednym, małym warunkiem. Dziewczyna ma przez 10 lat utrzymać się z pracy prywatnego detektywa, co zakrawa na ponury żart.

A kiedy wydaje się, że nic się nie ułoży i nic nie będzie dobrze, pojawia się zlecenie. Zlecenie, które sprawia, że wszystko komplikuje się jeszcze bardziej.

Szczegółowe informacje na temat nowego wydania Toy Wars znajdziecie pod niniejszym adresem.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano: