Drugi tom "Czerwonych żniw" duetu Majka i Rusak wkrótce w księgarniach!

Niebawem do księgarń zawita kolejna powieść napisana w duecie przez Pawła Majkę i Radosława Rusaka, która nosi tytuł Trzeci front. Jest to druga część cyklu Czerwone żniwa, który przenosi nas do alternatywnej rzeczywistości wojennej lat 60. ubiegłego stulecia.

Książka ukaże się nakładem wyd. Znak. Jak czytamy w zapowiedzi:

 

Trwa trzecia wojna światowa, mordercze zmagania w Europie wchodzą w decydującą fazę. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z założeniami sztabowców Układu Warszawskiego. Wojska NATO zmobilizowały siły i rzuciły rezerwy w rozpaczliwym kontrnatarciu. W Moskwie dochodzi w związku z tym do zakulisowych rozgrywek, a walka wywiadów staje się brutalniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Żołnierze polskiego 1 Batalionu Szturmowego znów znajdą się w samym centrum wydarzeń. A przed nimi i przed wyjątkowym oddziałem specnazu stanie najważniejsze wyzwanie – odkrycie, kto naprawdę jest ich wrogiem.

Więcej informacji o Trzecim froncie znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją pierwszego tomu Czerwonych żniw.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.